Choď na obsah Choď na menu

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Dňa 11.5.2022 pôjdu deti z Dlháčika a z triedy Lienky (MŠ Majerníkova 60) do Včelárstva Dedinský. Prosíme o podpísanie informovaného súhlasu tých, ktorí tak ešte neurobili. Ďakujeme.

____________________________________________________________________________________________

Vážení rodičia,

 depistáž školskej pripravenosti pre prihlásené deti bude vykonávať  špeciálny pedagóg CPPPaP na Fedákovej ul. Mgr. Bartošová Monika v priestoroch RC Dlháčik dňa 8.3.2022 od 9 hod.

Depistážne vyšetrenia sa budú vykonávať bez prítomnosti rodičov, individuálne s každým prihláseným dieťaťom. Výsledky depistáže budú doručené písomne do MŠ. Rodičom, ktorým nebude stačiť písomný výstup bude ponúknutá on-line alebo telefonická konzultácia, prípadne ak to bude možné – osobná na pôde CPPPaP.      

_______________________________________________________________________________________________

 Vzhľadom k realizácii nových rekonštrukčných prác (rekonštrukcia umývarní, sadrokartónové steny do spální, maľovanie stien, úprava školského dvora...) a dokončovacích prác v interiéry, ako hĺbkové upratovanie, sťahovanie, nákup a montáž nového interiérového vybavenia... sa MŠ otvorí pravdepodobne až od 1. septembra 2022.

 Robíme všetko pre to, aby sa deti vrátili do vynovených, krajších aj zdravších podmienok.

 Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.